Лос Анджелис
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лос Анджелис

Добре дошли в Лос Анджелис
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Starbucks coffee

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Фелисити Джеймс
The BIG BOSS
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2010
Age : 27

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 6:02 am

Starbucks coffee Starbucks_one_of_270_in_nyc

Това беше Старбъкс кафене. Особено добро кафене с добре обслужващ персонал и доста добра посещаемост. Предлагаха всички видове кафе, фрешове, шейкове и т.н.
Върнете се в началото Go down
https://la-life.bulgarianforum.net
Кандис ♥

Кандис ♥


Брой мнения : 7
Join date : 30.11.2010

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 9:44 am

След като си починах малко от изморителната фотосесия, която свърши в 4 сутринта сутринта, реших да се отбия за едно кафе. Както почти всеки ден се отбих в Старбъкс. Имаше доста хора, но намерих място на бара.
-Едно капучино - поръчах си и след 1-2 минути ми го донесаха. След малко едно момиче седна до мен.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Актриса
Джена Браун


Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2010
Age : 26

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 10:07 am

Най - после свършиха снимките на поредният епизод на "Дневниците на вампира" и аз набързо напуснах снимачната площадка, взимайки си довиждане с всички.
Естесвено както всеки ден на улицата ме спряха няколко тълпи фенове и трябваше да се снимам с тях и да им давам афтографи, така че не можах да стигна на време до малкото магазинче от което си копувах кафе, защото имаше много опашка, така че реших да се отбия в Старбъкс..
Там почти нямаше места за това се настаних до едно момиче с надеждата, че не е поредната фенка, все пак си имаше причинада си взимам кафе от малките магазинчета..
- Може ли да седна? - усмихнах й се, а тя само се обърна и кимна.
Стори ми се доста позната, но не можех да се сетя името й..
- Хей ти си.. - затрудних се малко, но в крайна сметка се сетих за първото й име.. - Кандис! - усмихнах се широко и седнах на стола срещу нея..
Върнете се в началото Go down
http://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Кандис ♥

Кандис ♥


Брой мнения : 7
Join date : 30.11.2010

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 10:24 am

Обърнах се към момичето и само и кимнах. Тя седна до мен. Когато ми каза, името се загледах в нея, тогава я познах. Беше от любимия ми сериал, чудех се как не я познах отначалото
-Да аз съм - усмихна и се
-А ти си Джена Браун нали? Много харесвам последния ти сериал "Дневниците на вампира"
-Какво търсиш тук? Имам предвид, че не съм те виждала тук преди, а аз идвам наистина често, особено след изморителна фотосесия.
Май говорих повече от необходимото, но си бях такава. Сладка, красива, секси и досадна - готина комбинация.
Джена ме погледна и се усмихна.


Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Актриса
Джена Браун


Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2010
Age : 26

Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 10:44 am

Момичето наистина задаваше доста въпроси, но пък от една страна беше доста приятна..
- Ами след като това е любимият ти сериал, представяш ли си какво ми е на улицата? Сякаш да отидем в някой бар и да ни забележат тълпа пияници - така се чувствам всеки път когато идвам на по публично място, но този път магазинчето от което си копувам кафе беше претъпкано и реших да рискувам.. - засмях се.
- Значи идваш често,а? - попитах, опитвайки се да подхвана подходяща за разговор тема..
Върнете се в началото Go down
http://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Starbucks coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks coffee   Starbucks coffee Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лос Анджелис :: Los Angeles :: Заведенията-
Идете на: