Лос Анджелис
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лос Анджелис

Добре дошли в Лос Анджелис
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дискотека "Sky"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Фелисити Джеймс
The BIG BOSS
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2010
Age : 27

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 6:16 am

Дискотека "Sky" Vik_8163
Ако искате да се позабавлявате елате в дискотека Fly. Алкохол, танци, знаменитости, музика, всичко това е тук и е позволено. Но не всички можеха да влезнат тук. Тук не се пускаха случайни хора. Само знаменитости и техни познати. Много трудно ще влезнете ако не сте знаменитост и нямате резервация.
Върнете се в началото Go down
https://la-life.bulgarianforum.net
Фелисити Джеймс
The BIG BOSS
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2010
Age : 27

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 7:34 am

Поредният скучен ден в Л.А. Вече бях обиколила целият град и просто ...оффф беше ми скучно. Реших да отида в Sky там можеше и да срещна някой познат. Макар, че вероятноста беше... ами малка. Когато стигнах в Скай охранителят веднага ме пусна.
- Хей Джим! - поздравих единият и той ми се усмихна. Познавахме се все пак всяка вечер бях тук. Седнах на бара и поръчах едно мартини. Седях и се оглеждах, но не видях познато лице. На бара нямаше никой, което бе доста необичайно за Скай. Изведнъж някакво момиче седна до мен и поръча. Не обърнах голямо внимание коя е...
Върнете се в началото Go down
https://la-life.bulgarianforum.net
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 63
Join date : 18.11.2010

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 7:37 am

Взех си едни душ и се забрадих като либийка. Папараците те дебнат постоянно. После се запътих към Скай. Там нямаше почти никого, само едно момиче на бара. Отидох и си поръчах една мартини.
- Здравей! Приятно ми е! Каква се падаш в Л.А.
Под "каква се падаш?" имах предвид "коя категория от личности си?" но тя май схвана намека, защото ми отвърна....
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Актриса
Джена Браун


Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2010
Age : 26

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 7:42 am

Беше ми толкова скучно и монотонно само с прислужниците в цялото имение, че реших да изляза накъде да се поразведря.
Обялкох си една къса черна и прлепнала по тялото ми рокля и се качих на токчета не по - високи от девет сантиметра..
Качих се в лимозината и казах на шофьора да кара до Скай.
След няколко минутки вече бях на входа и влязох безпроблемно.
За мое учудване беше почти празно, но това не ми пречеше да се забавлявам.. може би просто беше рано и хората все още бяха заети..
Седнах на бара, а на него имаше само едно момиче.
- Един коктейл "Манхатън" моля.. - казах на барманът с усмивка на лице и се обърнах към момичето.
- Хей, май съм те вижадала някъде.. - казах, а през това време при нас дойде още едно момиче..
Върнете се в началото Go down
http://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Фелисити Джеймс
The BIG BOSS
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2010
Age : 27

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 7:54 am

- Хей май съм те виждала някъде?! - каза момичето до мен.
- Хм...сигурно! - засмях се. - Може би по кориците на списанията или по телевизията. Всичко е възможно! - казах с нотка оттегчение. Беше ми писнало от феновете, бяха доста досадни понякога, Обърнах се към момичето и...
- Хей ти си онази актриса! Как беше??? - не можех да се сетя за името.
- Джена Браун! - помогна ми момичето.
- Точно! - казах с малко повече интерес в гласа. - Извинявай за преди малко...Просто те помислих за...Поредният скучен фен. - казах на Джена. - Аз съм Фелисити Джеймс! - представих се ненужно. След около 5 минути дойде и още едно момиче. Седна от другата ми страна и ме попита за областа в която работя.
- Аз съм певица! - отвърнах и.
- А ти с какво се занимаваш? - попитах леко отегчено...
Върнете се в началото Go down
https://la-life.bulgarianforum.net
Джена Браун
Актриса
Джена Браун


Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2010
Age : 26

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 7:59 am

Хм...сигурно! - засмя се момичето... - Може би по кориците на списанията или по телевизията. Всичко е възможно! - каза видно отегчено.. - - Хей ти си онази актриса! Как беше??? - явно се сети коя съм, а аз само се засмях
- Джена Браун.. - подадох й ръка.
- Ти беше певица, нали? - попитах я за всеки случей
- Да! - отговори тя, а през това време другото момиче попита от каква класа е Фелисити..
Върнете се в началото Go down
http://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Алек Силвъррейн

Алек Силвъррейн


Брой мнения : 11
Join date : 20.11.2010

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 8:47 pm

Алекзандър Силвъррейн.Живееше както английската кралица не си бе мечтала.Имаше си всичко,но вечно искаше и още нещо.Нямаше намерения да се задоволява с това,което има.И като се замисли е така,когато човек спре да иска нещо от живота,губи целите си.В случая това не беше добре.
След поредната съвсем успешна сделка с наркотии беше решил да се отдаде на заслужена вечер в някой бар или дискотека.И ето къде се озова-препълнената дискотека "Sky",не че имаше нещо против.
Жени,алкохол,жени,алкохол,жени..
Кой мъж би си мечтал за нещо повече.Оговорът беше лесен-Алек Силвъррейн.
Влезе в дискотеката и се огледа,запътвайки се към бара.
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
The BIG BOSS
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2010
Age : 27

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 8:57 pm

С момичетата си говорехме докато нещо не ме разсея. Видях един мъж. При това доста секси. Той се насочи към бара и си поръча. Бях зяпнала към него и той се обърна и ме видя. "О боже и сега какво" мислих около 2-3 секунди и се обърнах отново към момичетата, но този път изчервена. След няколко секунди той дойде при нас и.....
Върнете се в началото Go down
https://la-life.bulgarianforum.net
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 63
Join date : 18.11.2010

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 12:10 am

Разбрах че е певица. О, да! Сетих се! Ама разбира се... В първия брой на "Звезден свят" през тази година бяха писали за нея. И чак сега забелязах и една стара приятела, която явно не ме позна. Джена! Бяхме играли заедно в един сериал, когато бяхме по-малки.
Тъкмо да я заговоря, в дискотеката влезе едно момче и се запъти към нас.
- Здравейте! Аз съм Алек Силвъррейн. - каза той и изведнъж лицето му грейна. - Ама вие сте Фелистити, Катерина и Джена!
Трите кимнахме. Помислих си "поредния щур фен", но той се оказа доста забавен. Не съм се забавлявала така. После пуснахме музика и той предложи на Фелистити да танцуват. Ние с Джена също отидохме на дансинга. Музиката се вихреше, а ние заедно с нея. После аз и Джена се отдръпнахме, защото явно между Фелистити и Алек пламваха искри.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Актриса
Джена Браун


Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2010
Age : 26

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 2:14 am

С Катерина се отдръпнахме и отидохме да седнем на бара, защото определено не искахме да прекъсваме Фелисити и Алек..
С усмивка на лице и двете започнахме пламно да обсъждаме колко много си подхождат двамата и да се кикотим като седмокласнички..
- Още едно мартини! - смигнах на бармана и не след дълго питието беше в ръката ми.
- Какво ще правим сега, по - добре да не им се пречкаме много. - засмях се и огледнах към двамата стоящи на дансинга.. - Ако оплескаме нещата най - много Фелисити да ни избоде очите. - засмях се
Върнете се в началото Go down
http://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Алек Силвъррейн

Алек Силвъррейн


Брой мнения : 11
Join date : 20.11.2010

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 2:24 am

Алекзандър не прояви голям интерес към известността им.Той се настани до Фелисити и погледна някак стреснато и невярващо двете жени,които се отдалечиха кикотейки се.
-Изключително невъзпитано от тяхна страна-каза той сериозно и изпи на екс питието си.
Повика бармана и той му донесе още едно.Фелисити му беше позната от някъде,но не можа да се сети дали беше певица или актриса или пък нещо друго.Не беше от мъжете,които се впечатляват от тези качества на жените.
Знаеше точно какво иска и определението "мъж под чехъл" не му подхождаше.
Върнете се в началото Go down
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 63
Join date : 18.11.2010

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 2:31 am

Алек ни хвърли някакъв гаден поглед, а аз завъртях очи.
- Искаш ли да се изнасяма оттук??? - попитах Джена.
Тя допи мартинито си. Не знам за нея, но аз не пих много. Само дето не помня какво изпих. Мартини, ракия, ром... нещо от тоя сорт. Защото ако се появя на снимки с торби под очите, режисьора ще ме разкара хубавичко.
Та, Джена допи мартинито си и отвърна....
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Актриса
Джена Браун


Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2010
Age : 26

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 2:36 am

Искаш ли да се изнасяме от тук? - попита Катерина видно замаяна.
- О, с удоволствие, но къде ще отидем и какво ще правим? - засмях се и допих набързо мартинито си.
Тази вечер определено не бях прекалила, даже бях пила в границите на умереното, вероятно защото вечерта не беше толкова интересно колкото предполагах.. поне за сега..
Двете с Катерина тръгнахме клатушкайки се към изхода и за момент застанахме пред клуба.
- Е, накъде сме сега? - попитах и се облегнах на стената..
Върнете се в началото Go down
http://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Фелисити Джеймс
The BIG BOSS
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2010
Age : 27

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 2:53 am

- Изключително невъзпитано от тяхна страна - отбеляза Алек...бях съгласна с него, но... Той ми хареса, беше единственият който не ме проучваше. Който не го интересуваше известноста. Е естествено за сега нищо не се беше случило, но силно се надявах на нещо.
- Искаш ли да отидем на по - тихо местенце? - попитах го дяволито.
Върнете се в началото Go down
https://la-life.bulgarianforum.net
Алек Силвъррейн

Алек Силвъррейн


Брой мнения : 11
Join date : 20.11.2010

Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 4:51 am

Алек бе загледан в красивото й лице и се сепна,когато Фелисити изказа предложението си.Никак не беше лошо да отидат някъде,където можеха да си поговорят на спокойствие.Или поне на място,където можеха да си чуят мислите,защото тук музиката беше прекалено силна за слуха му.
Кимна в знак на одобрение.
-Няма да е зле да се изнесем от това място.
Плати сметката и стана,поглеждайки я очаквателно.Тръгна към изхода.Бе паркирал колата си точно пред входа.Изчака я и потеглиха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Sky" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Sky"   Дискотека "Sky" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Sky"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лос Анджелис :: Los Angeles :: Night life-
Идете на: