Лос Анджелис
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лос Анджелис

Добре дошли в Лос Анджелис
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Герои на звездите

Go down 
+3
Джена Браун
Катерина Браун
Фелисити Джеймс
7 posters
АвторСъобщение
Фелисити Джеймс
The BIG BOSS
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2010
Age : 27

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 7:43 am

Преди да започнете с РП-тата изчакайте да одобрим героите ви тук! Преди да изберете какво искате да бъдете, може да погледнете ТАЗИ ТЕМИЧКА

Ето нужните неща, за да ви одобрим.

Име:
Години:
Професия:
Външен вид: (описание и/или снимка)
Характер: (поне 3 реда)
История: (поне 6 реда)
Местоживеене: (Hollywood, Venis, San Pedro)

Върнете се в началото Go down
https://la-life.bulgarianforum.net
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 63
Join date : 18.11.2010

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 7:03 am

Име: Катерина Маккорт
Години: 18
Професия: актриса
Външен вид: Герои на звездите Ashley-greene-saks
Характер: Тя е мила, любознателна и енергична. Обича да спортува. Кара колело и търси нови, неоткрити неща. Съчетава спортуването с гледането на поредния филм и в хладилникът й има зеленчуков бульон, вегетариански сладолед и зеленчуци за един месец насам. Обича да е сред хора. Мрази да я критикуват и обиждат. Не обича да я лъжат. Защитава се с нокти и зъби ако я нападнат, но попринцип е много сдържан човек. Знае как да разкара идиотите.
История: Катерина от малка е родена в семейство на известни личности. Майка й е певица номер 1, а баща й е суперизвестен актьор. Живеят в Хонгконг, но на 3 години родителите й се развеждат. Отива да живее с майка си в Лас Вегас и от време на време пътува до баща си, който живее в Северен Гилройд. На 13 отива да учи в Ню Йорк за модел, но точно на 16 години, когато й предават дипломата за отличен успех тя кара още една година в усилено изучаване на актьорско майсторство. След страхотния си талант се мести в Лас Анджелис и започва своята кариера.
Местоживеене: Холивуд


Последната промяна е направена от Катерина Маккорд на Пет Ное 19, 2010 4:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Актриса
Джена Браун


Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2010
Age : 26

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 6:26 am


Герои на звездите 2-21

Име:
Джена Браун

Години:
21

Професия:
Актриса

Външен вид: 1 , 2 , 3 , 4
Много красива със страхотно тяло и перфектно изваяни черти. Вискоа е около 1, 65 и макар да е малко нисичка винаги може да привлече погледите само с влизането си. Има самочувствие, което напълно се препокрива с външният й вид. Косата й е чуплива, направо къдрава, но тя често я изправя. Независимо от всичко се облича със стил и се вълнува от хорското мнение. Има дълбоки и проницателни кафяви очи, а косата й е кестенява и е дълга до под ръменете. Обича да показва тялото си в по - предизвикателни дрехи и не се притеснява от това.


Характер:
Много уверена и остроумна, винаги готова да покаже на останалте, че е способна на всичко. Макар, че след трагичната случка с родителите й цялата й увереност бавно започва да се изпарява, тя успява да си я възвърне, но към нея прибавя и много доброта и загриженост. Иска да помага на всички останали, но все още е запазила доста голяма част от арогантността си. Може да бъде много убедителна и е доста манипулативна. Държанието й се влияе от настроенията й, лесно избухлива и ранима, винаги опитваща се да се издигне. Доста властна, но е истиснкиа приятелки и държи на близките си. След като става актриса поведението й леко се изменя и тя става малко по - арогантна и надменна, но винаги знае как да се държи пред хората..

История:
Родена е в Ориндж Каунти и до четири годишна възраст остава там, докато накрая родителите й решават да се преместят в Холивуд. На седем години Джена получава първата си роля. Тя е втотостепенна и е едва в няколко серий, но оттогава тя се обсебва от идеята да бъде актриса. Един ден точно на осемнадесетият й рожден ден на родителите й загиват в автомобилна катастрофа и тя трудно го преудолява.. Точно тази случка й дава много повече увереност от колкото човек може да си представи и след няколко месеца търсене на подходяща роля и постоянни явявания по кастинги я одобряват за главната героиня в култовата поредица "Дневниците на вампира".. След тази нейна роля поканите за много други филми буквално я засипват и след половин година Джена има завиден опит в киното и доста филмови продукций зад гърбът си, което я прави известна в цял свят..


Место живеене:
Holliwood

Допълнителна Информация:

Колие, което почти никога не сваля - подарък е от родителите й преди да загинат..
Върнете се в началото Go down
http://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 63
Join date : 18.11.2010

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 6:57 am

Много добре описан герой. Какво друго да кажа - одобрена си!
Върнете се в началото Go down
Ребека Ричардсън
Актриса
Ребека Ричардсън


Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2010
Age : 27

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeВто Ное 23, 2010 9:04 am

Име: Ребека Ричардсън
Години:21
Професия: Актриса
Външен вид:
Снимка 1 Снимка 2
Характер: Мога да опиша характера си като много странен. Смятам, че имам преценка към хората. Когато реша мога да бъда много примерна и отговорна, но мога да бъда също и непукист, да не се интересувам какво правя и говоря. Това зависи от две неща-преценката ми за човека насреща, както и настроението ми. Лесно се изнервям и често избухвам. Но от едно известно време ми се налага да се сдържам много, колкото и нерви да ми струва това...
История: Родила съм се в бедно семейство, много бедно. Баща ми почина, когато бях на четири. Аз и майка ми много дълго не се бяхме смели, но пък аз не пророних и една сълза, не защото не ми беше мъчно, а защото исках да бъда смела, точно како ме е учил татко. Майка ми е много мила жена, с нея сме наисина добри приятелки.
Когато станах на 17 в училище дойдоха от някаква кампания за прослушване, за някакъв филм. Явяването беше задължително, иначе нямаше да отида. Ролята, за която ме прослушаха беше главна- за филма "Ледено сърце". Бях очудена като ми казаха, че съм се справила добре и ме избраха за ролята. Бях меко казано на седмото небе! Преместихме се от мизерния си апартамен в луксозна къща в Холивуд. Майка ми беше повече от горда. За първи път и аз се гордеех със себе си-спасих ни от тази пълна нищета, в която живеехме и успях да накарам майка си да се усмихне...
Местоживеене: Hollywood

Върнете се в началото Go down
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 63
Join date : 18.11.2010

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 6:46 am

Одобрена си
Върнете се в началото Go down
Ашли Стоун




Брой мнения : 1
Join date : 27.11.2010

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 9:42 am

Име: Ашли Стоун
Години: 18
Професия: Певица и акриса
Външен вид:
Герои на звездите 58917_selena_gomez_kiss_and_tell_ph
Характер: Аш има доста труден характер. Настроенята и са доста бързо променливи. Лесно се ядосва и доста често се пали (избухва), но иначе зад маските и' се крие невероятно мило и умно момиче, което чака да бъде намерено и опознато...
История: Ашли е родена в Лос Анджелис и е израстнала там. Семейството и не е било от най - заможните, но не е било и бедно. Когато била на 10 годинки, Аш играла в училищните пиеси. Когато станала на 15 и предложили роля в нискобюджетен филм и тя се съгласила. Спечелила доста пари и със семейството и' се преместили в по - добър квартал в Л.А. Аш имала и доста собри гласови данни. Когато била на 16 и предложили да я направят по - известна (да е и певица). Тя се съгласила и първият и' албум излезнал три месеца след като навършила 16. Ашли играела в доста филми и записвала доста албуми. Когато станала на 17 тя заминала на турне и сега се завръща в родният град.
Местонахождение: Hollywood
Върнете се в началото Go down
Тейлър Суифт

Тейлър Суифт


Брой мнения : 17
Join date : 27.11.2010

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 11:13 am

Име:
Тейлър Суифт
Години:
19
Професия:
певица
Външен вид:
Герои на звездите 2706109j
Характер:
Тейлър е момиче със доста напорист характер.Свикнала е да получава това което иска, при това на момента, но не е разглезена като останалите богаташки момичета.Знае пределно ясно коя е и какви са и целите.Общо взето е здраво стъпила на краката си, макар да не е от най-търпеливите хора.
Най-голямата и страст са мъжете, обожава компанията и вниманието им.Не се страхува да бъде директна със някого, нито пък я интересува хорското мнение.Макар мъжете да и са слабост тя не вярва в любовта, нито пък в приказките.Пълен реалист до край.
Игрива и палава е, стига да го поиска.


История:
Родена в Пенсилвания, сега Тейлър живее в Л.А. заедно с майка си (Андреа), баща си (Скот). Голямо влияние в живота на Тейлър са оказали кънтри певицата LeAnn Rimes и бабата на Тейлър, която е била оперна певица. На 10 годишна възраст Тейлър започва да участва на музикални изяви около родния си град като караоке конкурси и фестивали. Също така започва да пише сама текстовете на песните си. Първата и изява в музикалния бизнес започва със записването на демо парче в професионално студио. Дебютният и сингъл Tim McGraw излиза през лятото на 2006, а първият и албум, носещ нейното име излиза на 24.10.2006. От албума са продадени повече от 61,000 копия през първата седмица. Албума достига до #1 в Billboard Top Country Albums и #5 в Billboard 200.
Сега тя има няколко издадени албума


Местоживеене:

Hollywood
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 63
Join date : 18.11.2010

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 12:44 am

И двете сте одобрени.
Върнете се в началото Go down
Кандис ♥

Кандис ♥


Брой мнения : 7
Join date : 30.11.2010

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Кандис ♥   Герои на звездите Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 11:42 pm

Име: Кандис ♥

Години: 19

Професия: модел

Външен вид: Герои на звездите 600full-candice-swanepoel
Кандис е стройна, прелестна и висока. Има дълга руса коса и светлосини очи. Облича се по последна мода. Винаги е с перфектен тоалет, прическа и грим, защото много държи на външния си вид. Стройна и висока фигура. Винаги е била слаба. Мраморно бяла кожа. Очите на Каролайн са кафеникави на цвят. Косата и е дълга до кръста и почти винаги е на къдрици. Кандис има хубаво тяло и винаги е стилна и в крак с модата, независимо колко време и средства ще са и нужни, за да го постигне. Обожава да е секси и предизвикателна. Обича да ходи с свободно, пусната коса.

Характер: Кандис е добра, но и много досадна понякога. Иска всичко да става така както тя е казала, иначе започва да се сърди. Готова е по всякакъв начин да помогне на приятелките си, независимо на каква цена. Тя обича да е център на внимание и да играе с хората.Любимото и занимание е да наранява всички,около нея.Не се интересува от нищо и от никого. За сега не се е влюбвала истински, но това не и пречи постоянно да е оградена от момчета и да се чуди кой да избере. Не се интересува какво говорят и пишат за нея.

История:Родена е в Маями, Флорида. До 15 живее с родителите си там. Тогава решава, че трябва да изпълни детската си мечта и се мести в Лос Анджелис. Бързо се налага като модел, заради перфектната си и стройна фигура. Участва в няколко телевизионни реклами. Отначало никой не я забелязва. Един ден случайно я виждат от една модна агенция. Снима се известно време за тях. Тогава идва и световната известност - подписва договор с Vicotria's secret и става техен ANGEL. Сега е една от най- известните им модели.

На снимката: Candice Swanepoel
Върнете се в началото Go down
Катерина Браун

Катерина Браун


Брой мнения : 63
Join date : 18.11.2010

Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 2:30 am

одобрена си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на звездите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на звездите   Герои на звездите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на звездите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на папараците
» Герои на репортерите
» Герои на обикновените хора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лос Анджелис :: Начало :: Герои-
Идете на: